• تلفن: 00982634217957
  • mail@j-k-m.com
در ارتباط باشید:

به گزارش برق نیوز، سیدمحمد موسوی زاده، ضمن تشکر از همکاری مشترکین با صنعت برق بیان داشت: به منظور اجرای تعرفه‌های تشویقی برای مشترکان خانگی در چهارماه گرم سال گذشته، ۱۶۷ هزار مشترک خانگی الگوی مصرف را رعایت کرده و مبلغ ۱۲ میلیارد ریال پاداش خوش مصرفی در صورت حساب‌های آنان کارسازی شده و این طرح برای سال جاری نیز تداوم خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان  سمنان گفت: مشترکانی که الگوی مصرف برق را رعایت نمایند، مشمول پاداش خوش مصرفی می‌شوند. افزود: مشترکان صنعتی همکار در برنامه‌های پیک سایی در بخش‌های صنعتی، کشاورزی، تجاری، اداری و سی ان جی، حدود ۲۲ میلیارد ریال پاداش در قبوض برق مصرفی سال قبل آنان اعمال شده است.

وی به استمرار برنامه‌های مدیریت مصرف در قالب “۰۹۹” یا ” تابستان بدون خاموشی ” اشاره کرد و یادآور شد: این شرکت در نظر دارد پویش اجتماعی ” هر اشتراک برق، یک نیروگاه مجازی ” را با مشارکت کلیه مشترکان در استان اجرایی نماید و براساس این پویش، با کاهش ۱۰ الی ۲۰ درصدی، از سرمایه گذاری برای ایجاد نیروگاه‌های جدید پیشگیری شده و صرفه جویی حاصل از آن، همچون یک نیروگاه مجازی تلقی می‌شود که از ساخت آن جلوگیری خواهد شد.

موسوی زاده تصریح کرد: ساعات اوج مصرف برق در روز برای ماه‌های گرم سال از ۱۲ ظهر تا ۱۶ بعداز ظهر و ساعت‌های پیک مصرف شب از حوالی غروب آفتاب به مدت چهار ساعت می‌باشد که عدم بهره گیری همزمان وسایل پرمصرف برقی و استفاده از لوازم برقی پرمصرف در ساعات اولیه صبح، ساعات پایانی شب و روز‌های تعطیل، یکی از مهم‌ترین نوع همکاری مشترکین در مدیریت مصرف محسوب می‌شود.

نظرات شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام شما*
موضوع*
ایمیل*
نظرات شما