• تلفن: 00982634217957
  • mail@j-k-m.com
در ارتباط باشید:
تابستان بدون خاموشی فقط با همکاری مردم امکانپذیر استبه گزارش برق نیوز، مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای کرمان گفت: امیدوار هستیم با کمک مردم استان و صنایع تابستانی بدون خاموشی را پیش رو داشته باشیم.

“حمیدرضا حبیبی” در جمع خبرنگاران در تشریح وضعیت برق استان کرمان گفت: با توجه به شرایط استان کرمان و افزایش دمای هوا و همچنین شرایط بیماری کرونا که باعث کاهش مسافرت به مناطق سردسیر کشور شده است، میزان مصرف برق استان افزایش خواهد داشت.

وی با تاکید بر اینکه از مردم خواهشمندیم در بحث مدیریت مصرف با کاهش ۱۰ درصدی مصارف غیرضروری به صنعت برق استان کمک کنند اظهار کرد: با تمهیدات اندیشیده شده و با کمک مردم خاموشی ناشی از کمبود برق نخواهیم داشت، اما خاموشی ناشی از حوادث در صنعت برق اجتناب ناپذیر است.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای کرمان در ادامه با بیان اینکه استان کرمان در سال‌های اخیر به سمت صنعتی شدن پیش رفته است اظهار کرد: هم اکنون نزدیک به ۴۰ درصد بار مصرفی استان مربوط به بخش صنعتی و پس از آن مصارف کشاورزی، خانگی و عمومی است.

حبیبی گفت: خوشبختانه تعامل شرکت برق منطقه‌ای کرمان با صنایع استان خوب است به طوری که تفاهم نامه‌های متعددی را با صنایع داریم که به اصلاح الگوی مصرف استان کمک می‌کند.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای کرمان از افتتاح ۳۸۶ میلیارد پروژه تا تیرماه سال جاری در سطح استان کرمان خبر داد و گفت: عمده طرح‌هایی که در قالب پویش هرهفته «الف- ب- ایران» افتتاح می‌شود در منطقه جنوب استان هستند که شامل خط انتقال ۴۰۰ کیلوولت «کهنوج – جیرفت»، پست ۴۰۰ کیلوولت جیرفت، بخش ۴۰۰ کیلوولت پست شوباد، پست ۲۳۰ کیلوولت کهنوج ۳ و فیدر ۴۰۰ کیلوولت پست نیروگاه کرمان است.

وی با بیان اینکه افتتاح این طرح‌ها منجر به خدمت رسانی بهتر به مردم شده و باعث بهبود ولتاژ، افزایش قابل اطمینان شبکه و کاهش خاموشی‌ها خواهد شد خاطر نشان کرد: امیدوار هستیم با کمک مردم استان و صنایع تابستانی بدون خاموشی را پیش رو داشته باشیم.

نظرات شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام شما*
موضوع*
ایمیل*
نظرات شما